İletişim Formu

Webmaster52 Kimdir?

Webmaster52 uzun yıllar web tasarım ve yazılım konusunda araştırmalar ve çalışmalar yapmıştır. İlk olarak 2007 yılında mesleki amaçlı web tasarım çalışmasına başlamış ve halen çalışmalarını profesyonel anlamda sürdürmektedir.

 Webmaster52 Kimdir?


Merhaba! Ben Yılmaz KAYA; 1982 yılında Ordu ilinin Ortaköy Köyü''nde doğdum ve ilk okul 3. sınıfa kadar burada okudum. 4. ve 5. sınıfları merkez Meydan İlk Okulu''nda okudum. Orta Okulu Akyazı Çamsan İlk Öğretim Okulu, Liseyi de Ordu Lisesi''nde okuduktan sanra Gaziantep Üniversitesi Kontrol Sistemleri Teknolojisi Bölümü''ne başladım ama maddi sıkıntılarımdan dolayı eğitimimi tamamlayamadım.

Üniversitede okurken çalıştığım su arıtma cihazı pazarlama işine bir müddet devam ettikten sonra Ölüdeniz''de otelde çalışmaya başladım. Otel işleri kapsamında bulaşıkçı, ahçı yardımcısı, komi, garson, barmen, resepsiyonist, market sorulmusu gibi bazı bölümlerde görev aldım. Yine Alanya merkezde Otel ve restaurantlarda çalıştım.

Alanya''da çalıştığım sıralar web tasarım işine merak saldım. Daha önceden bilgisayar bilgim ve operatörlük belgemde olduğu için o zamanların imkanlarına göre işe bir adım önde başlamış oldum. Çalıştığım otel marketinin sahibine yapmış olduğum alanyaturkey.net internet sitesi ilk amatör çalışmam olmuştu. Daha sonra bu site hosting ücreti ödenmediği için kapamnıştı. Askerliğimi yaptığım Ağrı ilinde askeriyenin göndermiş olduğu HEM ( Halk Eğitim Merkezi ) kurslarına katıldım. Kurs öğretmenimizin önerisi üzerine HEM için site yapma çalışmasına başladık ama kursumuzun kısa sürmesi ve askeri işlerden dolayı projeyi tamamlayamamıştım.

2007 Yılında askerden döndüğümde www.turktanitim.net alan adını tescil ettirdim ve sanal bir ticaret rehberi oluşturmak için işe başladım. Site tanıtımı kapsamında ziyaret ettiğim bir Ordu''lu esnaf abimizin ''Bana internet sitesi yaparmısın'' demesi ve beni gerek site işi bulmamdaki yardımıyla gerekse sözleriyle teşvik etmesi sonucu freelance olarak ticari web tasarım işine başlamış oldum.

2007 yılından bu yana bir çok kişi ve kuruluşlara web siteleri hazırladım. Halen freelance olarak çalışmalarımı sürdürmekteyim.

www.webmaster52.com alan adı ile oluşturmuş olduğum ve sanal ofis olarak kullandığım web sitemde benim hakkımda daha detaylı bilgiye ulaşabilir ve web tasarım hizmetlerinden faydalanmak için tasarım paketlerini inceleyebilirsiniz.
    ANA SAYFA     Hakkımda     Çalışmalarım     ÜRÜNLERİM     FOTO ALBÜM    
Blog Yazılarım     BASIN - DUYURU     BANA ULAŞIN     İletişim Formu     VİDEO ALBÜM    

ADRES: Merkez/Ordu, Türkiye    TEL:     E-POSTA: destek@webmaster52.com

 Webmaster52 ( Yılmaz KAYA ) Facebook
Facebook
 Webmaster52 ( Yılmaz KAYA ) Twitter
Twitter
 Webmaster52 ( Yılmaz KAYA ) Google Plus
Google Plus
 Webmaster52 ( Yılmaz KAYA ) İnstagram
İnstagram
 Webmaster52 ( Yılmaz KAYA ) YouTube
YouTube
 Fusion Life
Fusion Life

Webmaster52 ( Yılmaz KAYA ) - Freelance Web Tasarım © 2009 - 2018    Her Hakkı Saklıdır.